نتایج جستجو برای عبارت :

مرحله دوم طرح مدام سال تحصیلی 98-97

جواب بازی آمیرزا
جواب بازی آمیرزا رو در تمامی مراحل برای شما عزیزان آماده کرده ایم ، در ضمن این پست مدام در حال آپدیت شدن است و با هر آپدیت بازی آمیرزا و سوالات جدید ، جواب های جدید نیز در این صفحه قرار میگیرد.
دانلود بازی آمیرزا

جواب مرحله 1 بازی آمیرزا
۱- کلمات این مرحله : سگ/ سنگ
جواب مرحله 2 بازی آمیرزا
۲- کلمات این مرحله : زن/ گز/ زنگ
جواب مرحله 3 بازی آمیرزا
۳- کلمات این مرحله : آش/ آتش
جواب مرحله 4 بازی آمیرزا
۴- کلمات این مرحله : کاخ/ خاک
جواب
پس از اجرای مرحله اول طرح مدام مجددا همگام با دیگر مدارس کشور چهارشنبه مورخ 97/11/24 مرحله دوم این طرح در دبیرستان بو علی زیارت برگزار شد و در یک روز تحصیلی به طور کامل اداره مدرسه و کلاس ها توسط دانش آموزان انجام گردید و این موضوع مورد رضایت و علاقه مندی دانش آموزان واقع گردید.
+تصاویر
ادامه مطلب
اخم کرد. کلافه شد. مهربان نبود. همین‌ها کافی بود تا اضطراب من بیشتر شود و در انجام تمرینات، ناتوان‌تر شوم. بعد از پایانِ کلاسِ آنلاین، آمادگی این را داشتم که گریه کنم. حدود نیم ساعت روی صندلی نشستم و از جایم تکان نخوردم. غمگین بودم. خجالت می‌کشیدم؛ از خودم، از مربی‌ام، از زندگی و از تمریناتی که انجام نداده‌ام. شور همه‌چیز را درآورده‌ام. نه خوابم به جاست، نه غذا خوردنم، نه تفریحم، نه کار، نه تمرین و نه هیچ چیز دیگر. مدام اضطراب، مدام تپش ق
جواب مرحله 1 بازی صیقل کلاسیک
جواب بازی صیقل
جواب مراحل بازی صیقل
۱ ==> ایران
جواب مرحله 2 بازی صیقل کلاسیک
۲ ==> تلگرام
جواب مرحله 3 بازی صیقل کلاسیک
۳ ==> شبکه سه
جواب مرحله 4 بازی صقیل کلاسیک
۴ ==> لایک
جواب مرحله 5 بازی صقیل کلاسیک
۵ ==> علی صادقی
جواب مرحله 6 بازی صقیل کلاسیک
۶ ==> کلاه قرمزی
جواب مرحله 7 بازی صقیل کلاسیک
۷ ==> گوگل
جواب مرحله 8 بازی صقیل کلاسیک
۸ ==> سیبیل
جواب مرحله 9 بازی صقیل کلاسیک
۹ ==> اینستاگرام
جواب مرحله 10 بازی صقیل
یکی از غول های تخصص که درواقع غول آخره، کیس بورد هست، یعنی یک بیمار باید پیدا کنیم که چهار قسمت فکش جراحی بخواد ... تا اینجاش که به سختی پیدا میشه ... قسمت دردناکش اینه باید از مرحله به مرحله ی جراحی عکس بگیریم ... و واقعا حس بدی از این کار دارم ... اینکه مدام باید لب و گونه و زبون مریض رو کنار بزنم و اونم کلی اذیت بشه که یک عکس خوب ازش دربیارم ... اصلا نه خوشایند مریض نه من ... ولی مجبوریم نمیدونم چرا تو سیستم آموزشی به این قسمت حقوق بیمارا توجه نمیشه ...
جواب بازی آفتابه ۲ رو امروز براتون آماده کردیم ، نسخه سابق این بازی بسیار پر محبوب بود به طوری که بازی آفتابه یکی از اولین بازی های حدس کلمات به شمار میامد.
جواب کامل بازی آفتابه ۲
الف) آفتابه جدید (آفلاین)
مرحله ۱ : خرابی
مرحله ۲ : توربین
مرحله ۳ : بارز
مرحله ۴ : شموشک
مرحله ۵ : آجرپاره
مرحله ۶ : اینجا آخر خط
مرحله ۷ : ماشین آشغالی
مرحله ۸ : آقازاده
مرحله ۹ : پاچه خوار
مرحله ۱۰ : پیچ پلیسی
مرحله ۱۱ : شاسی
مرحله ۱۲ : دولت روحانی
مرحله ۱۳ : شلیک
مرحله ۱۴ :
جواب بازی آفتابه ۲ رو امروز براتون آماده کردیم ، نسخه سابق این بازی بسیار پر محبوب بود به طوری که بازی آفتابه یکی از اولین بازی های حدس کلمات به شمار میامد.
جواب کامل بازی آفتابه ۲الف) آفتابه جدید (آفلاین)
مرحله ۱ : خرابیمرحله ۲ : توربینمرحله ۳ : بارزمرحله ۴ : شموشکمرحله ۵ : آجرپارهمرحله ۶ : اینجا آخر خطمرحله ۷ : ماشین آشغالیمرحله ۸ : آقازادهمرحله ۹ : پاچه خوارمرحله ۱۰ : پیچ پلیسیمرحله ۱۱ : شاسیمرحله ۱۲ : دولت روحانیمرحله ۱۳ : شلیکمرحله ۱۴ : قوطیمرح
پاسخ مرحله 1 بازی کلماتیک
۱ – کلمات این مرحله : آب / بابا
جواب بازی کلماتیک
جواب مراحل بازی کلماتیک
پاسخ مرحله 2 بازی کلماتیک
۲ – کلمات این مرحله : با / ابا
پاسخ مرحله 3 بازی کلماتیک
۳ – کلمات این مرحله : ری / رای / یار
پاسخ مرحله 4 بازی کلماتیک
۴ – کلمات این مرحله : بت / تب / تاب
پاسخ مرحله 5 بازی کلماتیک
۵ – کلمات این مرحله : لب / بلا / بال
پاسخ مرحله 6 بازی کلماتیک
۶ – کلمات این مرحله : شک / کت / کش / تشک
پاسخ مرحله 7 بازی کلماتیک
۷ – کلمات این مرحله : زر / و
یه جمله مدام و مدام تو ذهنمهاونجایی که تو سریال دراکولا لوسی از در میاد تو و عشقش اونو با بدنی سوخته و زیبایی از دست رفته میبینه،لوسی میاد نزدیک و مدام میگه منو ببوس و جک که میدونه لوسی خون اشام شده و به این وضع افتاده پسش میزنه و کنت دراکولا از زندگی 500 ساله ش یه جمله رو به زویی میگه:عشق هم روزی به پایان میرسه...و راست میگه راست میگه
کاهش اضطراب مدام اتفاق میفته
به واسطه ابزارهای مختلف از جمله به کمک یکی دیگه و به شکل های مختلفجهانی که ما توش زندگی میکنیم هر روز اضطراب های بیشتری رو برامون میاره و نیازمون به باهم بودن رو حتی تا مرحله جنون آمیزی پیش میبره
جنونی که جز تخریب حاصلی برای هیچ یک ندارن.
جواب بازی سلطان قلبها
جواب بازی سلطان قلبها را در تمامی مراحل را می توانید از بخش های زیر دریافت کنید ، کاملا بروز است و چنانچه تغییری در پاسخ ها پیش آید در همین صفحه بروزرسانی می شود.
جواب مراحل بازی سلطان قلبها
جواب مرحله 1 فصل 1 بازی سلطان قلبها
دود / ذات / پاک / باد / برف
جواب مرحله 2 فصل 1 بازی سلطان قلبها
پول / چاق / پدر / تاج / دست
جواب مرحله 3 فصل 1 بازی سلطان قلبها
پشه / جلد / عسل / پله / خون
جواب مرحله 4 فصل 1 بازی سلطان قلبها
تاب / ترس / پست / راز / تی
واسه من فاز روانشناسا رو برمیداره بعد خودش مدام میخاره تا باهاش کلکل کنه ،اونوقت ب من میگه بااین اگر کلکل کنی
 فرقی باهاش نداری :/ میگم تویی که مدام پلاسی تو صفحاتش و فحش میدی براهمین هی فک میکنه همه اینا ی نفرن
 و کارمنه-_- بدم میاد همچین کسی برام فاز برمیداره
حرف می‌زند. از صبح تا شب یک‌ریز در حال حرف زدن است. با من، با تو، با او، با هر کسی. باور کنید توی خیابان اگر از کنار کسی رد شود بی‌اختیار با او هم حرف می‌زند. تعجب نمی‌کنم اگر توی تنهایی با در و دیوار و کمد و کیف و زمین و زمان هم حرف بزند. حرف می‌زند. مدام در حال حرف زدن است. از خودش از دیگری از هوا از آب از غذا از آدم‌ها از اشیا از گیاهان از هر موجود زنده و مرده‌ای حرف می‌زند. باور کنید جز وقت‌هایی که خواب است همیشه در حال حرف زدن است. زمان‌هایی
دیروز با یک تازه آشنایی سکس چت داشتم و سبک شدم. هورمون‌هام بهم ریخته و دچار شیدایی جنسی‌ام. شب غمی از دوری ح داشتم. و در کل دیروز افسرده حال بودم چون خسته‌ام از این علافی. بی‌هدفی، بی‌برنامگی.
میم میگه باید هدف داشته باشی و مدام بهش فکر کنی، اینجور که چه چیزی تو رو می‌تونه به هدفت برسونه؟ الزاماتش رو دنبال کنی؟ هدف مثل خوره به جونت باشه.
راستش فعلا هدفم دکتری و رفتن از ایران هست. و در مرحله‌ی بعدی داشتن تزهای بزرگ در فلسفه. چطور له اینها بای
از الان تا تولدت بیستو چهار ساعت مونده بیستو چهار ساعتی که نمیدونم قراره چجوری بگذره ولی میدونم انرژی زیادی ازم میبره اما حرف س رو باید با خودم مدام و مدام تکرار کنم، س میگفت تولدش فرصت خوبیه برای اینکه بفهمه از دستت داده واقعاراست میگه تو منو از دست دادی و حتی با تولدتم نمیتونی برم گردونی...
 #یک_آیـه‌_قـرآن ✍مـدام تـلاش ڪُن
توی زندگیتون هدف داشته باشین و در مسیر رسیدن به هدفتون مدام تـــلاش ڪنید یڪ جا نشستن چیز خوبی نیست..!! بعضی‌ها صبر رو با تنبلی اشتباه میگرن!! صـبر یعنی تلاش ڪنی و منتـظر  نتـــیجه خوب باشی نه اینڪه هیچ ڪاری‌نڪنی و بخوای نتیجه بگیری
مثل دریـا و امواجش باش همیشه پویا و در حرڪت نه‌مثل یک‌ مرداب. سوره انشراح آیه ۷ 
در این قسمت میخواهم یک سری راهکار معرفی کنم برای کاهش حواس پرتی دانش آموزان در کلاس درس:
معلم باید تا زمانی که کودکان به او توجه نکرده‌اند درس رو شروع نکند و به تک تک دانش آموزان توجه کاملی داشته باشد.
روی نیکمت دانش آموز وسائل غیر ضروری وجود نداشته باشد.
سعی کنید فعالیت ها را مرحله به مرحله انجام دهید.
وقتی کودک توجه می کند می توانید از پاداش های مادی  و معنوی استفاده کنید و این رفتار را در او تقویت کنید.
محیط کلاس باید استاندارد و عاری از هرگ
ادم همیشه در هر مرحله از زندگیش
باید چیزی براش محور باشه
اولش مثلا اسباب بازی
بعد درس
بعد معشوق
بعد کار
بعد همسر
بعد فرزند
هرجا که از هر مرحله دل برید, وابستگی به مرحله بعد شروع میشه
اون ته تهش,که از همه چی دل برید,همممه چی مفهومشو از دست داد...به چی باید چنگ زد؟
ب کجا پناه برد؟
ب مرگ هم میشه چنگ زد و پناهی گرفت؟
یا نه,اونجاست که تازه شناخت و علاقه به خدا شروع میشه...؟
ته تهش خداست؟
یا خدا از اول بوده و خودش مرحله نیست؟
شایدم همه اینا بوده تا تهش ب ا
آهنگ مدام تکرار میشه.هوهو  هوووو هو و یک ریتم در ذهن ماشین و تکرار و لب خوانی دوستام توی ماشین .
و مدام آهنگی که مثلپتک میکوبهتو سرم. زدبازی که مدام از عشق  رفته میگه.
حالم بده از ادکلنیکه همین دو دقیقه پیش زدم. سرم به شدت درد میکنه.کاش خونه توی همون سوراخ تتریکم با مشتی از کتابهام خودمو خفه میکردم.
مراحل تصفیه آب         مرحله اول تصفیه:    فیلتر الیافی 5 میکرون- حذف ذرات معلق- گل و لای زنگ آهنمرحله دوم تصفیه:    فیلتر کربن گرانول- حذف مواد آلی- نیتراتها، کلرهامرحله سوم تصفیه:    فیلتر کربن بلاک- حذف بو، مزه، حذف رنگدانهمرحله چهارم تصفیه :    R.O فیلتر ممبران، حذف 98 درصد سختی آب و جداسازی میکروبهامرحله پنجم تصفیه:    فیلتر کربن نهایی- حذف رنگ ،بو، مزه از آب ذخیره شده در مخزن آبمرحله ششم تصفبه:    فیلتر مینرال- اضافه نمودن املاح معدنی مفی
آرد گندم 2 پیمانه
شکر 1 پیمانه
روغن 1 پیمانه
گلاب نیم پیمانه
پودر هل 1/2 ق چ
پودر زعفران 1/2 ق چ
طرز تهیه حلوای خوشمزه
برای درست کردن حلوا ابتدا باید شهد حلوا را درست کنیم و برای این کار شکر را به همراه یک پیمانه آب روی حرارت قرار میدهیم تا شکر در اثر گرما آب شود.
بعد از اینکه شکر را هم زدید و در آب حل شد در مرحله آخر گلاب ، پودر هل و زعفران را نیز اضافه کرده و مخلوط میکنیم و بعد از روی حرارت بر میداریم.تا عطر گلاب در اثر حرارت از بین نرود.
 آموزش حلوای
ادم همیشه در هر مرحله از زندگیش باید چیزی براش محور باشه
اولش مثلا اسباب بازی
بعد درس
بعد معشوق
بعد کار
بعد همسر
بعد فرزند
هرجا که از هر مرحله دل برید, وابستگی به مرحله بعد شروع میشه
اون ته تهش,که از همه چی دل برید,همممه چی مفهومشو از دست داد...به چی باید چنگ زد؟
ب کجا پناه برد؟
ب مرگ هم میشه چنگ زد و پناهی گرفت؟
یا نه,اونجاست که تازه شناخت و علاقه به خدا شروع میشه...؟
ته تهش خداست؟
یا خدا از اول بوده و خودش مرحله نیست؟
شایدم همه اینا بوده تا تهش ب ا
انقلاب، شادی‌آورِ غم‌انگیزی‌ست، و بیشتر از همه، هیجان‌انگیز: فروپاشی و استقرار.
پی‌نوشت: روزهای عجیبی است. اتفاقاتِ زیادی می‌افتد. مواجهۀ مدام، تنش، هیجان، ترس، تلخی، لذت، شادی، غم... همه‌چیز خودش را خیلی عجیب توی این روزها جا داده است. و خب هالی هیمنه دارد به وبلاگش کم‌لطفی می‌کند. نمی‌رسم. کلمات تک‌تکشان مهم‌اند. نمی‌رسم چیزی اینجا بنویسم. وقفه می‌افتد مدام. این پست هم آشوبی به وقفه‌ها! خوب است. (لبخند.)
تا همین پنجاه روز پیش، اگر زندگی، درونت از رونق افتاده بود، جهان بیرون و آدمها میتونستن پناهگاه و گرمابخش باشن. اما حالا اگر خودت تقلا نکنی افسردگی و دل مردگی تو رو تا انتها خواهد بلعید.
تا همین پنجاه روز پیش، سرماخوردگی های روحت، موقتی بود. اما حالا مدام بادهای می وزن که شعله جانت رو خاموش کنن و مدام باید مراقب باشی. 
دوام شادی، دل آرامی، گرمای درون خیلی کوتاه شده و منقطع.

کورونا چیست!؟

وقتی پدر شیرازی دیر میرسه سر سفره
و میبینه که رون مرغارو خوردن

و داد میزنه کو روناااا...

............... 
ای کسانیکه ماسک فیلتر دار خریدین کرونا گفته من فیلتر شکن دااااارم
............. 
سلام هموطنان عزیز ✋

خسته نباشید بعد از عبور از مراحل آلودگی، سقوط هواپیما و تصادفات جاده ای، ریزگردها و خشکسالی و گرانی و زلزله و سیل و پراید ....

رسیدیم به مرحله کرونا

هموطنانی که زنده میمونن میرن به مرحله آتشفشانها و شهاب سنگها ☄

همون م
آغاز مرحله سوم از لیگ کتابخوانی هم اندیشان
داستان مرحله سوم داستان کتابها و نیازمندی های روزانه من !!!✌️
"که یک سنگ محکی برای قدرت کتابخوانی شرکت کننده های صعود کرده به مرحله سوم میباشد ."
داوران این مرحله از نویسندگان و تحلیلگران و فعالین حوزه کتاب میباشند :
جناب آقای رشیدی مهر آبادی و جناب اقای حمید درویشی شاهکلایی
مدت زمان⏰ ارسال آثار مرحله سوم : تا ساعت ۲۴ روز هشت اردیبهشت طبق اطلاعیه ارسال شده به شرکت کنندگان خواهد بود .
مواد لازم حلوای خوشمزه به روشی متفاوتآرد گندم 2 پیمانهشکر 1 پیمانهروغن 1 پیمانهگلاب نیم پیمانهپودر هل 1/2 ق چپودر زعفران 1/2 ق چطرز تهیه حلوای خوشمزهبرای درست کردن حلوا ابتدا باید شهد حلوا را درست کنیم و برای این کار شکر را به همراه یک پیمانه آب روی حرارت قرار میدهیم تا شکر در اثر گرما آب شود.
بعد از اینکه شکر را هم زدید و در آب حل شد در مرحله آخر گلاب ، پودر هل و زعفران را نیز اضافه کرده و مخلوط میکنیم و بعد از روی حرارت بر میداریم.تا عطر گلاب در اث
مرحله اول
سطح زیر کار از فلز مورد نظر مانند برنج، مس و نقره توسط زرگر یا سازنده فلز به کمک دست یا دستگاه پرس ساخته می‌شود و صاف و صیقل خورده وارد مرحله بعد می‌شود.

مرحله دوم
استاد فیروزه کوب خورده فیروزه‌ها که از نظر اندازه و رنگ باید مشابه باشند از ضایعات دیگر جدا می‌کند. بعد از مشخص شدن نوع سنگی که قرار است بر سطح کار شود. سطح فلز مورد نظر کمی گرم می‌شود در این زمان بر روی سطح کمی لاک پودر شده (لاک گردویی) می‌پاشند در زمانی که لاک حالت مذا
مرحله اول : فیلتر الیافی 5 میکرون برای حذف شن و ماسه و گل و لای و حذف ذرات و حشرات بالای 5 میکرونمرحله دوم : فیلتر کربن فعال برای حذف کلر و گازهای شیمیایی معلق در آب و بعضی از فلزات سنگین محلول در آبمرحله سوم : فیلتر کربن بلاک برای حذف کامل کلر و گازهای معلق در آب و حذف ذرات بزرگتر از 5 میکرونمرحله چهارم : فیلتر ممبران برای حذف کلیه املاح ، سموم ، مواد شیمیایی ، عناصر خطرناک و سرطان زا محلول در آب و سبک سازی آبمرحله پنجم : فیلتر پست کربن جهت تصفیه نه
اگر تلاش‌های بدن برای جنگیدن با فشار روانی بی نتیجه بماند و فشار روانی ادامه یابد، فرد وارد مرحله فرسودگی می‌شود.بدن در این مرحله پاره‌پاره می‌شود؛یعنی شخص در حالت فرسودگی فرو می‌رود و در برابر امراض و بیماری‌ها آسیب‌پذیر می‌شود. در مرحله‌ی فرسودگی گاهی صدمات جدی و جبران ناپذیری به بدن وارد می‌شود که ممکن است مرگ را به دنبال داشته باشد.
دیدین بعضی وقتا یه آهنگو که قبلا بارها شنیدین یهو دوباره میشنوین و این دفعه حس میکنین فرق داشته با دفعه های قبل...انگار با تمام وجود حس شاعرش،حس خوانندشو درک میکنین...من امروز قلبم از شدت زیبایی این آهنگ رو به درد آورده...اونجا که همایون شجریان میخونه:
تو آرزوی بلندی و دست من کوتاه
مدام پیش نگاهی 
مدام پیش نگاه...
میتونم دراز بکشم رو به آسمون این آهنگو پلی کنم...و با هر کلمه ای که میخونه تو رو یادم بیارم و از شدت علاقه م بهت، با صدای همایون همونجا
گاهی سرنوشت 
مثل طوفان شنی است که مدام
تغییر جهت می‌دهد!
 تو جهتت را تغییر می‌دهی
 اما طوفان دنبالت‌می‌کند 
تو بازمی‌گردی
اما طوفان با تو میزان می‌شود 
و این بازی مدام تکرار می‌شود! 
طوفان که فرونشست
 یادت  نمی‌آید چی به سرت آمد و چگونه زنده مانده‌ای
اما یک چیز مشخص است، 
از طوفان کـه خارج شدی 
دیگر همان آدمی نخواهی بود که به طوفان پا نهاده بودی...!
احتمالا، درد زایمان، چالش برانگیزترین و حتی خوفناک ترین مرحله از دوران بارداری است.
با نزدیک شدن موعد زایمان، مدام به فکر درد زایمان و سلامت خود و نوزادتان هستید.
اما اصلا نیازی به فکر کردن نیست. اما آیا می دانستید که با انجام حرکات خاص و پوزیشن هایی که شما را برای زایمان آماده می کند، تحمل این فرآیند برایتان ساده تر می شود؟ بله، تمرینات خاصی وجود دارند که به القای درد زایمان طبیعی کمک می کنند.

ادامه مطلب

نحوه ساخت لوله فلزی بدون درز
نحوه ساخت لوله فلزی بدون درز به دو صورت است. یا به صورت اسپیرال یا به صورت طولی یا longitudinal . بدون درز به لوله هایی گفته می شود که در ساخت آن هیچ درز و یا جوشی در آن بکار نرفته است . معمولا اندازه ۲/۱ الی ۳۶ اینچ تولید می شود.این لوله ها کاربرد زیادی در کارهای تاسیساتی دارد و روش تولید لوله از سایز بالا به پایین می باشد.
مراحل تولید نحوه ساخت لوله فلزی بدون درز
برش فولاد : در این مرحله شمش فولادی را برش می زنند.
گرمادهی ب
در این بخش به معرفی امکانات و ویژگی های افزونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس می پردازیم، یکی از ویژگی های برجسته افزونه Multi-step Checkout این است که می توانید پرداخت چند مرحله ای افقی و عمودی ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این افزونه با ما همراه باشید.
چرا نیاز به استفاده از افزونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس دارم؟
کاربران از پرداخت چند مرحله ای احساس بهتری دارند چون آنها متوجه می شوند که در هر مرحله چه اطلاعاتی باید را کامل می کنند در نتیجه ا
تشبیه موقعیتی که در آن به سر می بریم به وضعیت آب و هوا یکی از راه های
کنترل و راهنمایی سلامت روحی مان می تواند باشد. ما وقتی که عصبانی هستیم
یا افسردگی به سراغ مان می اید به جای اینکه به خودمان نهیب بزنیم که من
عصبانیم یا من غمگینم می توانیم بگوییم عصبانیت آمده است یا غم سایه اش را
افکنده است.
این اقرار آگاهانه از حالت احساساتی که در ما بوجود می ایند به وضعیت آب
و هوا عین این است که ببینیم چطور هوا طوفانی می شود یا حتی شاهد شکل گیری
یک روز آفت
درمان بیماری MS در مرحله شدید آن ممکن شد
در مرحله شدید این بیماری بسیاری از محققان قادر به دستیابی به روش‌های درمانی مؤثر نشده اند ولی حالا خبر هایی به گوش می رسد که دانشمندان در حال تصویب دارویی هستند که بیماری ام اس در مرحله پیشرفته را تا حد بسیاری بهبود می بخشد.
به گزارش کلیک، بیماری ام اس یا اسکلروز چندگانه، یک بیماری التهابی است که در این بیماری غلاف یا پوشش میلین روی سلول های عصبی آسیب می بیند و باعث آسیب دیدگی سیستم عصبی بدن می شود و حر
جواب بازی فندق همه مراحل
با سلام خدمت همراهان گرامی سایت آسوده وب / با جواب بازی فندق در خدمت شما عزیزان هستیم / تمامی مراحل رو به تفکیک و به صورت کامل در همین پست خدمت شما عزیزان ارائه داده ایم…
خوشحال میشیم در قسمت نظرات / نظرها/ انتقادات و … خود را برای ما و سایر دوستان بازدید کننده ارسال کنید.

جواب بازی فندق مرحله 1
تعداد کلمات : 2 کلمه
پاسخ ها : دو/ دود
جواب بازی فندق مرحله 2
تعداد کلمات : 2 کلمه
پاسخ ها :  سد/ سبد
جواب بازی فندق مرحله 3
تعد
دو شهید در یک قاب شهید محمد جاودانی و شهید حسین حریری از همرزمان شهید حسین حریری (سوژه مستند پرواز از حلب) بود. در مرحله تحقیقات قبل از ساخت مستند، با شهید «محمد جاودانی» آشنا شدم. تماس گرفتم. وقتی شنید تصمیم دارم برای دوست و همرزمش مستند بسازم، خیلی خوشحال شد و مدام تشکر می‌کرد. همان روز بلافاصله خودش را به دفتر کارم رساند. یک جوان حدوداً سی‌ساله که آرامش صورت و سیرت و کلامش از چند فرسخی به آدم آرامش می‌ داد. بسیجی بود و تخصصش تخریب. مدتی در ع
مرحله اول : فیلتر الیافی 5 میکرون برای حذف شن و ماسه و گل و لای و حذف ذرات و حشرات بالای 5 میکرون
مرحله دوم : فیلتر کربن فعال برای حذف کلر و گازهای شیمیایی معلق در آب و بعضی از فلزات سنگین محلول در آب
مرحله سوم : فیلتر الیافی 1 میکرون برای حذف شن و ماسه و گل و لای و حذف ذرات کربن بالای 1 میکرون
مرحله چهارم : فیلتر ممبران برای حذف کلیه املاح ، سموم ، مواد شیمیایی ، عناصر خطرناک و سرطان زا محلول در آب و سبک سازی آب
مرحله پنجم : فیلتر پست کربن جهت تصفیه نه
اسمش هنوز مدام سیوه، هنوز همه حسا هستن، هنوز همشون هستن! ولی من دیگه سکوت کردم. حالا دیگه دیدنشم از دست دادم. و هر روز می‌بینم یکی تو مخاطبینم، مدام سیوه، با لست سین ریسنتلی، که راهو به روش بستم. گفتم میرم دیگه نمیام، میرم که درس بخونم. حالا دیگه نمیتونم نرمش نشون بدم. روم نمیشه. امیدم فقط به اینه که فک نکنه به اینکه چرا این ریسنتلی نشد یک هفته، یک ماه. موند؟ 
خب ولی یه چیزی این وسط واضحه، من یه اقدامی کردم، و نشده. و دیگه مهم نیست! 
ولی خب... :(((
عملکرد خوب پایه هشتم  آموزشگاه طالقانی در مرحله ی دوم آزمون پیشرفت تحصیلی رتبه ی این پایه در مرحله ی اول در بین مدارس پسرانه 3 بود که با دو رتبه ارتقا به رتبه ی 1 در مرحله ی دوم رسیده است رتبه ی این پایه در مرحله ی اول در بین مدارس منطقه 7 بود که با چهار رتبه ارتقا به رتبه ی 3 منطقه در مرحله ی دوم رسیده است در مجموع دو مرحله این پایه در جنسیت رتبه ی 1 و در منطقه رتبه ی 5 را از آن خود نمودعملکرد خوب پایه ی نهم آموزشگاه طالقانی در مرحله ی دوم آزمون پیشر
پولیش و محافظ تک مرحله uno روپس : 
RUPES UnoProtect Compound جدیدترین پولیش از محدوده RUPES BigFoot است. RUPES UnoProtect یک ترکیب و مرحله ای 1 مرحله ای است که از ترکیبی از پلیمر ، کارناوبا و سیلیکون تشکیل شده است. علاوه بر این ، پولیش با یک درزگیر ترکیب می شود که بلافاصله یک لایه محافظ روی رنگ که تا 90 روز به طول می انجامد باقی می ماند.
امتحان جراحی دارم 24 ام..روز بعدشم باید پروپوزالمو تحویل بدم...صبحآم بخش اطفالم و 2-3 روز درمیونم عصرآ کشیک..پشت بند امتحان جراحی 3-4 تا امتحان دیگه ام درام..و تازه بعد از اون باید بشینم واسه غول آخر ( امتحان پره اینترنی ) بخونم...ب معنای واقعی کلمه دارم دچار واپاشی مغزی و روحی و جسمی میشم...
عملا وقت استراحت کردن ندارم ..تو دو هفته اخیر حداکثر تایم خواب شبانه روزم 5 ساعت بوده..دقیقا تو سخترین مرحله این بازی ام..مدام با خودم میگم نمیتونم ببرم..امکان ندار
جاده ی اهواز آبادان بسته شده. چند روزی موقت باز بود اما دوباره بسته شد.
جاده ی اهواز شوش هم بسته شده. برای رفتن به دزفول باید دور زد و از جاده ی شوشتر رفت.
ریل راه آهن هم توی محور اندیمشک اهواز بسته شده.
مدارس و دانشگاه هارو تعطیل کردن.
جاده های ساحلی مجاور کارون بسته شدن و پر از سیل بند و آبن و جاده های اصلی شهر همیشه ترافیکن.
مدام صدای هلیکوپتر و جت هوایی به گوش میرسه.
آب کارون به حدی بالا اومده که تا به حال ندیده بودم.
مدام خبر میرسه که فلان روست
بالاخره چهارتا کتاب مواعظ آیت‌الله حق‌شناس تمام شد. هر شب یک درس می‌خواندم. مفید است. توصیه هم می‌کنم. شخصا اما با کتاب‌های حاج آقا مجتبی بیشتر ارتباط برقرار می‌کنم.
انسان مدام و مدام به توصیه‌های اخلاقی از طرف استاد و مراقبه احتیاج دارد تا تبدیل به عمل همیشگی‌اش شود. اگرچه کتب اخلاقی جای حضور را نمی‌گیرد اما برای ما که امکانش نیست غنیمت است و چیزی در درون آدم را زنده نگه می‌دارد. 
چند باری خوره‌ی نوشتن به جانم افتاد اما کوتاهی کردم. دارم با دست‌های خودم عمرم را تلف می‌کنم. توی این گوشی لعنتی دنبال چه چیزی می‌گردم که مدام توی کوچه پس‌کوچه‌هایش پرسه می‌زنم؟! آمدم پست دیشبم را تکمیل کنم. اما به خودم که نمی‌توانم دروغ بگویم! نمی‌توانم عزیزانم! الان نمی‌توانم درباره‌ی این برف کوفتی بنویسم. باز هم در خوردن قرص‌هایم کوتاهی کرده‌ام. باز هم تپش قلب دارم. باز هم مغز و بدنم دچار شوک می‌شود. علائم سرماخوردگی دارم. از دست‌

بازی "تونل مرگ" یک بازی رانندگی است که شما باید در هر مرحله خود را به آخر مسیر برسانید. این بازی پنج مرحله دارد و هر مرحله از مرحله قبلی سخت تر است. این بازی با موتور گیم میکر استودیو ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز است. شما می توانید نقد کامل این بازی را در اینجا (کلیک کنید) ببینید. به زودی سورس این بازی در این وبلاگ قرار می گیرد.
ویژگی ها: *حجم: کم
*گرفیک: اختصاصی استودیو
*سبک: رانندگی
*پلتفرم: ویندوز
*موتور مورد استفاده: گیم میکر استودیو

باسمه تعالی
با تظاهرات میلونی مردم عراق در روز جمعه 4 بهمن 1398 پروژه ی اخراج آمریکا از منطقه وارد مرحله ی جدیدی شد.
شاید بتوان این مرحله را مهم ترین مرحله دانست. مرحله ای که حضور مردم آن را به پیش میبرند، این مرحله اگر با قوت خود ادامه یابد، به کشورهای دیگر هم سرایت خواهد کرد و انشاء الله شاهد خروج عملی آمریکا از منطقه خواهیم بود.

دریافت فیلم تظاهرات میلیونی عراقحجم: 7.84 مگابایت
❗️یک‌مرحله‌ای کردن برخی دعاوی برای کاهش زمان رسیدگی
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به طرح اصلاح برخی مواد قانون آیین دادرسی کیفری گفت:
هدف از اصلاح قانون آئین دادرسی، کاهش دادرسی و یک مرحله‌ای کردن، برخی از مواد جزئی است تا نیازی به تجدید نظرخواهی نباشد و در همان مرحله اول قطعی شود. به عنوان مثال در باب رسیدگی‌ به تخلفات کارکنان دولت که در هیئت رسیدگی به تخلفات رخ می‌دهد را یک مرحله‌ای کرده تا نیازی به رسیدگی در شعب بدوی
نظریه ی پیازه یک نظریه ی مرحله ای است بر اساس نظریه ی او ، مراحل رشد شناختی عبارتند از مرحله حسی –حرکتی ، پیش عملیاتی ، عملیات عینی و عملیات صوری.پیاژه معتقد بود این مراحل توالی ثابتی دارند به این معنا که افراد در هر کشور و فرهنگی به ترتیب یکسانی از این مراحل را می گذرند. دامنه ی سنی مطرح شده از سوی پیاژه ، تقریبی است ،برخی کودکان ممکن است مرحله ای را زودتر یا دیرتر طی کنند
ادامه مطلب
#برای_ابد
دیروز
روز خوشی بود
از شکوفه ها، 
ترانه بر می خواست
نسیم مدام می وزید
و بالای صخره ها،
باران، نم نم در گوش ردیفی از نرگس های نو رس آواز می خواند...
با آخرین روزهای سرد،
خبر دیدار،
بر قلب های خسته ما،
پیام های عاشقانه بهار را،
صدای رودخانه  می آورد!
دیروز،
روز خوشی بود
از شکوفه ها، 
ترانه بر می خواست
نسیم مدام می وزید
من بی خیال حرف های سرد مردمان بیهوده،
انگار گل سکوت را می توانستم بچینم از دامن کوه!
مثل یک اتفاق ساده 
کاش می شد درون قلب
به نقل از گروه شهر زعفران، سوالاتی که بیشترین حجم را دارند به این صورت است، ببخشید مهمترین آبیاری که در زمین زعفران وجود دارد چه موقع هست؟
سلام مطمئنا آبیاری درست و اصولی مزرعه زعفران در بازدهی و عملکرد آن تاثیر مستقیم دارد -بصورت خلاصه ۴ مرحله آبیاری اصلی در مزرعه زعفران داریم که مرحله آبیاری زاچ آب که بعد از گلدهی هست مهمترین مرحله آبیاری میباشد
اهمیت این آبیاری بخاطر این هست که پیاز زعفران تمام ذخیره غذایی خود را صرف گلدهی و بیرون امدن و
حالا مدام از پی نشانی نفس سالم
فنجانهای قهوه را دوره میکنم...
مدام چشم های بیقرارم را 
با بغض و بهانه های باران اشنا میکنم!
مدام جان درمانده ام را
با باور برودت صحت آشتی می دهم...
باید این ساده بداند 
دیگر به خانه خواب و خور راحت باز نخواهد گشت:(
ادامه مطلب
آموزش طراحی بینی
در این بخش به بررسی مفاهیم طراحی بینی و گوش در سیاه قلم می پردازیم. برای دریافت آموزش های بیشتر به بخش آموزش سیاه قلم -هایپر رئال گوش و بینی با مداد معمولی مراجعه کنید
 مرحله 1: طراحی بینی: در اینجا لازم است که ابتدا فرم کلی و خطوط اصلی بینی را رسم کنید که منظور از خطوط اصلی بینی؛ سطح زیری بینی، کناره ها و سطح رویی تیغه بینی می باشد. توجه به طول تیغه و پهنای آن در این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد. 

مرحله 2: تمام جزئیات بینی را ب
استیصالاولین باری نیست که باغربتش دست و پنجه نرم میکنم...اصلا هر چه از دوست رسد نیکوست... حتی اگه ما ندانیم لنزمان را با چه زاویه‌ای تنظیم کنیم تا وقتی دکمه دوربین را آخر کار زدیم، تصویر خوبی ثبت شود...مثل هر بار دیگر مدام بین خوف و رجا دل ما را می‌برید...ما کلمه‌ها رو قوت قالبمان کردیم، نه که بنویسیم نه بر زبان می‌آوریم... یک بار صلوات، یک بار استعفار، یکبار شعر...این روزها با همین کلمات میگذرد...با و العصر خواندن‌های مدام... با گردن کج مقابل ضری
پولیش تک مرحله UHS روپس در حجم 1000 میلیلیتر

با اثر لایه برداری متوسط و اصلاح رنگ و براقیت بسیار بالا می باشد . این محصول خط و خش های نیمه عمیق را در تمامی سطوح حتی سطوح حاوی سرامیک ازبین می برد و با بهره گیری از اثر میکروساینده ها به اصلاح رنگ بدنه خودرو کمک می کند و اثر هولوگرام روی سطح را به راحتی از بین می برد تکنولوژی UHS به کار رفته در این پولیش به رفع نواقص در یک مرحله حتی در رنگ های سخت روشن کمک می کند . پولیش تک مرحله UHS روپس را می توانید با ان
امشب مدام دچار حمه عصبی شدم، خاله کنارم نشسته بود و مدام ذکر میگفت، وسط حمله خندم گرفته بود :))
میدونی خدا، از روزی ک گفتم راضیم به هر چی که برام بخوای، از همون روز آرومم، قوی ام، تو به من قدرت دادی، مهم نیست چقدر درد میکشم، مهم نیست چقدر اذیت میشم، مهم قدرت منه که شکست ناپذیره، تو کاری کردی بتونم تو اوج سختی بخندم، تو کاری کردی شاد باشم، امیدوار باشم، اینا چیزای کوچیکی نیستن،ازت ممنونم، درسته سلامتی خیلی مهمه ولی من راضیم، من بخاطر همه چیز را
امربه‌معروف، یک مرحله‌ی گفتن و یک مرحله‌ی عمل دارد. مرحله‌ی عمل، یعنی اقدام با دست و با زور؛ این مرحله، امروز به عهده‌ی حکومت است و باید با اجازه‌ی حکومت انجام بگیرد و لاغیر. اما گفتن با زبان، بر همه واجب است و همه باید آن را بدون ملاحظه انجام بدهند.
فصل دوم: معارف، مقاصد و توقعات انقلاب اسلامی ایران
هر کسی که قدم به زندگی شما می‌گذارد، یک معلم است. حتی اگر شما را عصبی کند، حتی اگر شما را برنجاند، حتی اگر شما را دور بزند، باز هم درسی به شما آموخته است زیرا توانسته به نوعی محدودیت‌های شما را نشانتان دهد.
پس آگاهانه و با آرامش با اطرافیان رفتار کنید و از تنش و درگیرى و بحث بپرهیزید.
هرگز فکر نکنید که اگر فلان مرحله‌ی زندگی بگذرد، همه‌چیز درست می‌شود، زندگی یعنی روبه‌رو شدن مدام با مشکلات.
هنر زندگی، دوست‌داشتن مسیر زندگی است...

* با بردا

این روزا همه دنبالِ حالِ خوبند
همه دنبالِ این اند که بفهمند چی حالشون رو خوب می کنه
من هم یکی مثل بقیه
دنبالِ یه حال خوبِ مدام ام

به دنبالِ شرابی هستم که مستیِ اون دائمی باشه
البته برای یافتنِ اون شُربِ مدام خیلی نباید خودم رو به زحمت بیندازم

لطافتِ چادرت وقتی بین دست ها و چشم هام قرار میگیره
عطر مجهولی که با حضورت در هوای اطرافم استشمام می کنم
طعمِ یه لیوان آب که تو ساقیِ اون باشی
تصویر واقعی و زنده از شمایل دلربای تو روبروی خودم "چهره ب
امشب مدام دچار حمله عصبی شدم، خاله کنارم نشسته بود و مدام ذکر میگفت، وسط حمله خندم گرفته بود :))
میدونی خدا، از روزی ک گفتم راضیم به هر چی که برام بخوای، از همون روز آرومم، قوی ام، تو به من قدرت دادی، مهم نیست چقدر درد میکشم، مهم نیست چقدر اذیت میشم، مهم قدرت منه که شکست ناپذیره، تو کاری کردی بتونم تو اوج سختی بخندم، تو کاری کردی شاد باشم، امیدوار باشم، اینا چیزای کوچیکی نیستن،ازت ممنونم، درسته سلامتی خیلی مهمه ولی من راضیم، من بخاطر همه چیز ر

برای این پست آموزش طرز تهیه لوکوم پرتقالی خوشمزه یک دسر ترکیه ای خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش شیرینی پزی این پست را دنبال کنید.
مواد مورد نیاز برای طرز تهیه لوکوم دسر ترکی :

آب پرتقال
    ۲ لیوان

شکر
   ۱ استکان

نشاسته
   ۲ قاشق غذاخوری سر پر

وانیل
   نوک قاشق

کره
   ۱ قاشق

پودر نارگیل
   ۱ لیوان

ادامه مطلب
کیک تابه‌ای یا پنکیک نوعی کیک نازک، تخت و گرد است و از خوش طعم‌ترین صبحانه‌هایی که معمولا همه ما عاشق آن هستیم. هیچ چیز به اندازه یک پنکیک پفکی و خوشمزه نمی‌تواند در آغاز روز حال شما را عوض کند! بسیاری از افراد تصور می‌کنند که درست کردن پنکیک یک کار زمان‌بر و سخت است، اما اصلا اینطور نیست. کافیست بدانید که برای درست کردن پنکیک چه مواد اولیه‌ای نیاز است و آن‌ها را آماده کنید. سپس می‌توانید با استفاده از طرز تهیه پنکیک مرحله به مرحله که در
وقتی مدام خودارضایی می‌کنی یعنی در حالِ سخن گفتنِ مدام با
خویشتنی، و این خویشتن‌گرایی، سمی است خطرناک که آدم را بیشتر و بیشتر
به درون سوق می‌دهد.درونی که در آن هیچ چیز نیست. مثلِ یک جعبه‌ی
توخالی که صرفِ بسته بودنش جذاب است و تو راجع به محتوای آن خیالبافی
می‌کنی و شطحیات می‌گویی.
شطح یعنی سخنِ از خالی به خالی. و خالی‌های جهان چه جذاب است.
درون‌نگری،
ختم به مالیخولیا می‌شود و سودا و هوس، هوس‌های مارگونه‌ی سبزپیکر،
هوس‌های پیچک‌طور
مرحله ۵
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب، پیچ های محکم کننده ی پیه به بدنه ی دستگاه را باز کنید.
بعد از بازکردن پیچ ها، پایه ها و صفحه ی زیری پلوپز آرام پز را که از انتقال حرارت به خارج از دستگاه جلوگیری می کند بردارید.
روش نقشه برداری و بازکردن سیم های رابط
مرحله ۶
قبل از باز کردن سیم های رابط دستگاه، ابتدا نخوه ی سیم کشی داخل دستگاه را با استفاده از رنگ سیم ها و ارتباط فیزیکی آن ها با اجزای دستگاه را مورد بررسی دقیق قرار دهید. سپس نقشه آن را رس
مرحله تخمک‌گذاری عادت ماهانه
مرحله تخمک‌گذاری، یا تخمک‌آوری، حدود 14 روز بعد از آغاز مرحله فولیکولی شروع می‌شود. مرحله تخمک‌گذاری نقطه میانی چرخه ماهانه است که مرحله قاعدگی دو هفته پس از آن آغاز می‌شود. در این مرحله، اتفاقات زیر رخ می‌دهد:
• افزایش استروژن ناشی از فولیکول غالب موجب افزایش شدید حجم هورمون محرک لوتئین می‌شود که توسط مغز تولید می‌شود.
• این افزایش موجب رها شدن تخمک فولیکول غالب از تخمدان است.
• با رها شدن تخمک (روندی که
مدام در حال شیطنت است و یک‌جا بند نمی‌شود، رفتارهای او و لجبازی‌هایش دیوانه‌تان می‌کند، در ‌مهمانی هم‌ از دست لجبازی‌ها و خرابکاری‌هایش آرام و قرار ندارید و مدام حرص می‌خورید، یکی می‌گوید باید بیشتر تنبیهش کنید و دیگری می‌‌گوید بزرگ می‌شود، خوب می‌شود و بعضی‌ها هم مهر بیش‌فعالی به او می‌زنند. اما واقعیت این است که همیشه مشکلات رفتاری بچه‌ها با گذر زمان از بین نمی‌رود و تنبیه هم نمی‌تواند باری از دوش شما بردارد. در مطلب قبل درب
این روزها که درگیر مادری و از شیر گرفتن طفل دوساله ام هستم، کاش می شد می نوشتم. می نوشتم از اینکه حس مادر به فرزند چیست و چرا هست و قرار است بودنش چه بکند با مادر، با فرزند...
اینکه تو داری از یک مرحله به مرحله ی بعد می روی، و من، و چه خبر است...

فراق یار که پیش تو کاه برگی نیست
بیا و بر دل ما بین که کوه الوند است...
به سمت تو آمدم، فرمان این بود. چون به تو رسیدم فرمان دیگر شد. به زمین آمدم تا مردگی کنم، تو را دیدم زیستن آغاز شد. پیش از این نبودم، در انسان مرده بودم، تو را دیدم انسان به سوختن آغازید. ابلیس از درد نعره می‌کشید، بر دردهایش خندیدم. روح از شوق می‌گریست، در گریه رقصیدم. 
از چپ قد کشیدم، از راست بیرون شدم، در میانه نشستم. و هر بار میانه دیگر شد و هر بار بر سر هر دوراهی، انتخاب تو. هر بار تو و هر بار زندگی. نه حیوان و نه انسان، نه تاریکی نه نور، نه شرا
چند نکته در رابطه با خواندن اشعار حافظ و فال حافظ :
در هنگام خواندن اشعار حافظ بهتر است به معنا و مفهوم کلمات و ریتم شعری که می خوانیم دقت ویژه ای داشته باشیم و در این حال باید بدانیم که مقصد مطلب به چه چیزی می باشد و نکات و لازمه های آن را بیابیم.
فال حافظ و فال های روزانه :
با این که رایج ترین روش های فال استفاده از دیوان حافظ است اما باید این را دانست که فال حافظ وحی منزل نیست و نباید همه ی کار ها را به فال و استخاره گذاشت
در ایام شب یلدا و سال تح
یکی مدام غر می‌زند و از شرایطش ناراضی‌‌ست. یکی عیب‌هایی که از چیزها و جاها، هرگز، به چشم‌ت نیامده، جلوی نگاهت می‌آورد، تا از این به بعد, آن شی یا مکان مثل قبل به نظرت کامل و خوشایند نباشد. یکی از قضاوت‌ها و کدورت‌های شخصی‌اش با آدم‌ها، همین آدم‌های نزدیک و عزیز زندگی‌ات، مدام توی گوشت می‌خواند؛ تا حال تو را هم نسبت به آنها مکدر کند. یکی جلوتر می‌رود و انتظار دارد تو هم مطابق نظر و دلخواه او، روابطت را با آدم‌ها تغییر دهی یا محدود کنی.
دلمه برگ ختمی
دلمه برگ مو از پیش غذا ها یا غذاهای مرسوم ما ایرانی هاست و در خیلی از نقاط کشورمون محبوبه و زیاد درست میشه. در این مطلب سعی میکنم طرز تهیه این دلمه خوشمزه رو مرحله به مرحله براتون قرار بدن.
مواد لازم
عدس : نصف پیمانه
لپه : نصف پیمانه
نخود : نصف پیمانه
برنج : 500 گرم
گوشت چرخ کرده : 200 گرم
پیاز متوسط : 1 عدد
سبزی (تره ، جعفری ، شوید ، گشنیز): 1 کیلو گرم
فلفل : به مقدار لازم
نمک : به مقدار لازم
روغن مایع : به مقدار لازم
برگ گل ختمی : 500 گرم
مراحل پ
من آدم بحث کردن نیستم. یه راست میرم سر اصل مطلب. اگه ببینم کسی تعصبات بی جا داره و مدام به صورت غیر منطقی سعی میکنه عقایدشو ابراز کنه میزارمش کنار. نه بحثی میکنم نه حرفی میزنم چون میدونم فایده ای نداره و اون آدم کلا عملی به نام فکر کردن رو بلد نیست. من نمیگم همه باید مثل من فکر کنن. فقط میگم منطقی باید باشه. و دور از تعصب و این که بزور نخواد اعتقادشو بچپونه بهت و برات نسخه بپیچه یا مدام تکرارش کنه با صدای بلند جوری که حوصله ی ادم سر بره. خلاصه که ب
در زمانی که برده داری در آمریکا رایج بود زن سیاهپوستی بنام هاریت گروهی مخفی راه انداخته بود و بردگان را فراری می داد.
بعدها از او پرسیدند:
سخت ترین مرحله کار شما برای نجات بردگان چه بود؟ او عمیقا" به فکر فرو رفت و گفت: قانع کردن یک برده به اینکه تو برده نیستی، و باید آزاد باشی…!
چرا روی داشته هام تمرکز نکنم؟چرا به این فکر نکنم که اوضاع خوبه؟ اونقدر ها هم بد نیست؟ اوکی فشار هست سختی هست. اما من الان دارم زبون دوم رو یاد میگیرم دارم کار مفیدی تو دانشگاه میکنم و دارم برای ی کشور دیگه اقدام میکنم. اینا همیشه آرزوهای من بودن. پس چرا خوشحال نیستم؟ شاید چون ی به قول المانیا خوک درونی دارم که دوس دارم مدام سرزنشم کنه و نداشته هام رو ببینه. مدام وایستاده اون بالا و به اشتباهام نگاه کنه. ی روش خوبی تو کتاب سیلی واقعیت بود که میگف
مثل این میمونه یک خونه رو خراب کرده باشی حالا دوباره آجر به آجر بخوای بچینی هربار یک آجر میذاری با خودت بگی دیگه این خونه خونه میشه ؟و هنوز سردر گم باشی شک کنی و با یک تلنگر ادامه ندی مدام مراقب باشی دوباره این آجرهای ساخته شده فرو نریزن همه چیز در یک سکوته سکوتی عمیق و تو مدام با خودت در کلنجاری که بمونم یا برم همه چیز زیادی عجیبه زیادی جدیده و تو زیادی سردرگم دیشب با صدای آهنگ از خواب بیدار شدم همشون ساکتن و من گیج شدم و آهنگ همچنان برقرار از

فراخوان طراحی لوگو پژوهشکده مدیریت آب - مرحله دوم
 از آنجاییکه طبق قانون مسابقه ها، اگر یک مسابقه برنده ای نداشته باشد، جایزه مسابقه به مسابقه مشابه در مرحله بعدی انتقال می یابد، لذا مرحله دوم مسابقه طراحی لوگوی پژوهشکده مدیریت آب با شرایط در نظر گرفته شده برگزار می گردد.
مهلت ارسال آثار : ۲۲ آبان ماه
بهترین خمیر پیتزا
مواد لازم

۳/۴ پیمانه آب ولرم 
۱ قاشق چایخوری مخمر خشک فعال
۲ پیمانه آرد همه کاره، به اضافه مقداری در حد نیاز
۱ و ۱/۲ قاشق چایخوری نمک
وسایل لازم
همزن کاسه ای با قطعه خمیرگیر، یا یک کاسه متوسط و استفاده از نیروی بازو قاشق بهم زدن پلاستیک سلفون یا پوشش برای کاسه
ادامه مطلب
دستگاه نشان داده شده در تصویر زیر به عنوان پلوپز و آرام پز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
مرحله ۱
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب دو عدد پیچ نگهدارنده دسته در دستگاه را باز کنید.
دقت کنید مراقب باشید تا شیشه در، از روی آن نیفتد.
مرحله ۲
پس از بازکردن پیج ها، دسته را از در پلوپز – آرام پز بردارید. شیشه نیز ازاد می شود. شیشه را در محل امنی نگهداری کنید.
روش باز کردن باز کردن دسته های پلوپز – آرام پز برقی
مرحله ۳
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب
با سلام...مرحله دوم مسابقه کتاب خوانی(طرح باقرالعلوم)به اطلاع تمامی شهروندان عزیز میرساند،شرایط مسابقه به شرح ذیل می باشد :کتاب مربوط:کتاب رساله (احکام)مرجع تقلید(انتخابی خود)توجه داشته باشیدخواندن موضوعی از کتاب رساله مربوطه (انتخابی خود) ، بعدا(بعد از ثبت نام) به شما اعلام میشود.❗برای شرکت مرحله دوم مسابقه کتاب خوانی به کتاب خانه مسجد امام حسین علیه السلام سده لنجان مراجعه کنید.❗ساعات کاری:از ساعت۱۵تااذان مغرب و عشاءروزهای مراجعه:همه ر

شورای حمایت از کودکان ( ایتام و نیازمند )
باتقدیروتشکر از حضورارزشمندشما درطرح شورای حمایت از کودکان ( ۵۰۰۰ کودک ایتام ونیازمند) به استحضار می رساند اولین مرحله از طرح فوق ( شناسائی ومعرفی حامیان نیکوکار) باموفقیت به انجام رسیده واعضای تلاشگر این شورا به زودی ؛ فعالیتهای مرتبط با مرحله دوم طرح را باحمایت های خالصانه وخداپسندانه شمابزرگواران آغاز می نمایندشایان ذکر است در این مرحله انشاالله برای پنجاه نفرازاین عزیزان جذب حامی انجام خواه

یه جایی از کتاب کافکا در کرانهپسره به میس سائه کی میگه دوستش دارم ولی ترس از دست دادنش هر لحظه با منه.میس سائه کی میگه تاحالا به گنجشک های روی درخت نگاه کردی؟ هر بار که باد میاد میدان دید پرنده تغییر میکنه ولی پرنده چطور باهاش کنار میاد؟ پرنده مدام سرش رو بالا و پایین میبره تا با شاخه منطبق بشه..سرشت پرنده اینه بدون اینکه به کارش فکر کنه این عمل رو انجام میده. اما تو آدمی! بنظرت زندگی اینجوری خسته کننده نیست؟مدام سر تکان دادن روی شاخه ای که ت
با افزایش سهمیه ایران در مرحله گروهی و حضور هر چهار نماینده در این فصل از رقابت ها جایگاه ایران در رده بندی کلی ACL یک پگله ارتقا پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جدیدترین رنگینگ کشورهای آسیایی در لیگ قهرمانان آسیا در حالی بعد از اتمام پلی آف و مشخص شدن چهره 32 تیم حاضر در مرحله گروهی مشخص شد که فوتبال باشگاهی ایران با داشتن هر چهارسهمیه در مرحله گروهی یک پله به نسبت آخرین رنکینگ ارتقا پیدا کرد.
درخشش تیم های استقلال و شهرخودرو در پلی آف ACL2020 و برت
۱:این روزا مدام از خودم میپرسم:تو باهام میمونی نه؟ خودم مدام میگه که اره عزیزم. تا تهش.

۲:از مسافرت خسته شدم. استرس گرفتم که مبادا از انتخاب رشته جا بمانم. مشاور لعنتی ام جواب نمیدهد. دیشب بد خوابیدم. به روانشناسم خبر ندادم که جلسه جمعه را نمیروم. من ترسیده ام. دیشب خواب دیدم موهایم را کوتاه کرده ام اما خودم نمیدانم کی! هی از این و ان سراغ میگیرم که من بااااز کی رفته ام مو کوتاه کرده ام؟ 

۳:تازه امروز که ما برمیگردیم تهران، شمال افتاب شده.
"متاسفم، شما در دوره‌ی بدی با من مواجه شده‌اید."
این خلاصه‌ی تمام حرف‌هایی هست که باید می‌زدم و نمی‌زدم.
متاسفانه تمام آدم‌های دور و برم، آن‌هایی که می‌خواهم و باید، راه گفت‌وگو و تخلیه‌ی روحی را به شدت مسدود کرده‌اند و من هر لحظه بیشتر در باتلاق انزوا فرو می‌روم.
متاسفانه تمامی‌ دوستان صمیمی‌ام که تا چندی پیش بیشتر وقتشان با من می‌گذشت و اشک و لبخندشان گوشه‌ی بغل خودم بود، وارد مرحله‌ای از زندگی‌شان شده‌اند که من دیگر اصلا اولو
از لحاظ تاریخی،عملیات برداشت نفت به سه بخش تقسیم می شود،مرحله اولیه،ثانویه،ثالثیه تولید می شود.پس از عملیات حفر چاه و اصابت آن به مخزن نفت،با فشار زیاد موجود در مخزن،جریان نفت به سوی دهانه خروجی چاه سرازیر می شود. این مرحله از استخراج که عامل آن فشار داخل خود مخزن است به بازیافت اولیه نفت مرسوم است.با افزایش تولید،و کاهش فشار سرعت تولید نیز کاهش می یابد تا اینکه فشار به حدی می رسد که دیگر نفت خارج نمی شود.در این مرحله ممکن است از 30 تا 50درصد ک
گاهی اوقات احساس خستگی حتی پس از یک خواب خوب شبانه می‌تواند روز کسالت‌باری را برای فرد در پی داشته باشد.

به گزارش : کمبود خواب در تمامی مواقع علت اصلی احساس خستگی نیست و از وجود بیماری‌های نهفته و فاکتورهای دیگر ناشی پماد مدیکال هانی می‌شود.
ادامه مطلب
یک دانشمند سویسی به نام ایزابل برگز مایرز مرحله ای از علاقه را اثبات نمود و به آن مرحله سوالات تثبیت علاثه گقت.
این نوع سوالات بعد از اینکه دو طرف علاقه ای ثابت شده به هم دارند و نیازمند تایید آن از سمت دیگری هستند پرسیده می شود
مثال 
-من از فوتبال متنفرم
-اگر من فوتبال را دوست داشته باشم چه؟؟؟
وقتی می پرسید؛ چکار کنم بچه زیر دوساله م یاد بگیرد منزل دیگران به وسایل دست نزند؟ انگار پرسیدید چکار کنم فرزند شش ماهم حرف زدن را یاد بگیرد!
کودکان حدود یکسالگی به بعد وارد مرحله کشف محیط اطراف میشود و مغز کودک وارد رشد حسی حرکتی میشود.
رفتار والدین در این دوره به کودکشان لجبازی یا همکاری را خواهد آموخت. در مهمانی ها با حضور مهربانانه خود مراقب کودکتان باشید اما انتظار اینکه در این سن یاد بگیرد به هیچ چیز دست نزند انتظار زیادیست.
این دوران گذ
_کجا آقا رضا شال وکلاه کردی
+دنبال لیلی ام سید یحیی.. دنبال لیلی
_لیلی که دیروز باپای خودش اومده بود اینجا تو جوابش کردی
+دنبال یه لیلی دیگه.. لیلی ای که هیچکس نتونه اونا برای خودش بگیره اونکه هر وقت دلم خواست بتونم باهاش حرف بزنم همونکه گفتی از رگ گردن بهت نزدیک تره اونکه اگه مهرش به دلت بشینه جا برای مهر هیچکی نمیمونه.
_خدا همه جا هست فقط باید ببینی کجا بهش نزدیک تری.. اونجا که دستی سر یتیمی میکشی یا بی پناهی را پناه میدی یا مریضی را عیادت میکنی
نان چاودار دانمارکی یک نان بسیار مغذی است که به راحتی درست می‌شود و مزه‌ای شگفت انگیز دارد. ضمن اینکه بخاطر ظاهر تیره واقعا به شما این حس را می‌دهد که از یک غله کامل استفاده کرده‌اید.
نان چاودار نانی تهیه شده با درصدهای مختلفی از آرد بدست آمده از غله چاودار است. این نان می‌تواند روشن یا تیره باشد که این بستگی به نوع آرد استفاده شده، درصد آرد چاودار در مقابل آرد گندم و افزودن مواد رنگی به آن است. این نان متراکمتر از نان گندم است و از لحاظ فیب
مواد لازم برای کباب تابه ای
گوشت چرخ کرده:500 گرم
فلفل دلمه ای سبز یا قرمز خرد شده :1 عدد
گوجه فرنگی :3 عدد
رب گوجه فرنگی :1 قاشق غذا خوری
پودر زعفران :1/2 قاشق چایخوری
فلفل سیاه :1/2 قاشق چایخوری
سیب زمینی  حلقه شده :2 عدد
پیاز  رنده شده :1 عدد
پودر سیر :1/2 قاشق چایخوری
پاپریکا :1/2 قاشق چایخوری
گرد لیمو :1 قاشق چایخوری
نمک :به میزان لازم
طرز تهیه مرحله به مرحله کباب تابه ای
گوشت چرخ کرده را به همراه پیاز رنده شده ، مقداری نمک ، قلقل و زرد چوبه ورز مید

اولین دوره لیگ کتابخوانی هم اندیشان در دانشگاه
این لیگ شامل 4 مرحله ست... و همه میتونن تو این مسابقه شرکت کنن☺️
حتی فارغ التحصیلان، اساتید و کارکنان دانشگاه....
برندگان هر مرحله به مرحله بعدی راه پیدا میکنن
اما....هیچ کس دست خالی از این مسابقه خارج نمیشه
شرایط شرکت در مرحله اول لیگ : از 3 تا از تاثیرگذارترین کتاب هایی که خوندین عکس بگیرید و علت تاثیرگذاری کتاب ها رو برای ما توضیح بدید
مهلت ارسال آثار : تا 1 فروردین 99
برای ثبت نام و اطلاع از شر
جمعه احوال عجیبی دارد
هر کس از عشق نصیبی دارد
در دلم حس غریبی جاری است
و جهان منتظر بیداری است
جمعه، با نام تو آغاز شود
یابن یاسین همه جا ساز شود
جمعه یعنی غزل ناب حضور
جمعه میعاد گه سبز حضور
جمعه هر ثانیه اش یکسال است
جمعه از دلهره مالامال است...
 ابر چشمان همه بارانی است
عشق در مرحله پایانی است
کاش این مرحله هم سر می شد
چشم ناقابل ما تر می شد...
در مورد نحوه پرداخت ، وقتی بیت کوین به این حد رسید ===> 0.00001 BTC

میتونید برداشت کنید که تو تنظیمات افزونه که در کنار بالای صفحه بصورتش یه ۳ خط می باشد ، میزنید روی گزینه ===> WITHDRAW BTC

اول به حساب بیت کوین خودتون منتقل میکنید ، اگر ندارید میتونید بسازید ، اموزش ساخت کیف پول بیت کوین  بصورت کامل و مرحله به مرحله خواهیم گذاشت
این مرحله با استفاده از دستور العمل های زیر انجام دهید:
الف: از طرحی که کشیده اید سؤالاتی را به طور شفاهی برای خود طرح کنید.
ب: اطمینان پیدا کنید که موارد ذکر شده در طرح را به خوبی یاد گرفته اید.
ج: بدون نگاه به طرح اصلی، سعی کنید طرحی مانند آن بکشید.
د: با مقایسه طرح ذهنی و طرح اصلی، نواقص را تکمیل کنید و به یاد بسپارید.
ه: چند بار طرح را در ذهنتان مرور کنید.
این مرحله در روز اول عادت ماهانه اتفاق می‌افتد. در مرحله فولیکولی عادت ماهانه، اتفاقات زیر رخ می‌دهد:
• دو هورمون، هورمون محرک فولیکول (FSH) و هورمون محرک لوتئین (LH) از مغز آزاد شده و در خون به سمت تخمدان‌ها می‌روند.
• هورمون‌ها موجب تحریک رشد حدود 15 تا 20 تخمک در تخمدان‌ها می‌شوند که هر کدام در پوسته خاص خود، که به اصطلاح فولیکول نامیده می‌شود، رشد می‌کنند.
• همچنین این هورمون‌ها (FSH و LH) موجب تحریک افزایش تولید هورمون زنانه استروژن نیز م
شرکت حافظان حریم سپاهان یکی از بزرگ ترین تولید کننده های انواع سیستم های کنترل تردد در کشور با بهره گیری از دانش روز قادر به تولید انواع گیت های ضد عفونی کننده در کشور گردیده است.
این گیت ها در دو نوع تک مرحله ای و دو مرحله طراحی و تولید میشود.
نمونه ی تک مرحله ای شامل پاشش مواد ضد عفونی کننده میباشد که باعث از بین رفتن ویروس های روی سطح میشود،در گیت های دو مرحله ای مرحله یووی نیز اضافه میگردد که برای از بین رفتن میکروب ها و ریز جنبنده های روی س
با توجه به  نوع محصول (تک لایه و یا دو لایه) پلی استر و تیشو (پشم شیشه) درون تشتک قیر قرار می‌گیرند. پس  از آن با مواد پرایمری یا قیر دمیده ترکیب میشوند.
همینطور ضخامت لایه به وسیله مجرای خروجی که در بالای تشتک قیر قرار دارد شده تنظیم میشود.
پس از آن ورق آلومینیومی به لایه ای آغشته به مواد، میچسبد و درون حوض آب می‌شود. لایه با عبور از حوض آب  از بین غلطکها سرد میشود.
وارد مرحله بعد می شویم. در این مرحله پلاستیک به پشته لایه  آن اضافه می‌شودد و عا
انسان پر است از عقل و جهل
آدمی که عقلش بر جهلش غلبه کند چیزی نیست که نتواند بدست آورد
و کسی که جهلش بر عقلش غلبه کند فکر میکند که همه دنیا را بدست آورده است.
اما جالب اینجاست که در مرحله اول عقل باید بدانی که جاهلی !
همچون بیماری که برای درمان خودش اول باید قبول کند که بیمار است
و این سخت ترین مرحله از هر کاری است!

فیلترمرحله اول:PPفیلتر پلى پروپیلن 5میکرون فشرده شده با قابلیت حذف گل و لاى، شن و ماسه و سایر املاح مضر موجود در آب که باعث میشود هیچ آلاینده اضافه اى در این مرحله باقى نماند.فیلتر مرحله دوم:UDFفیلتر کربن پودرى با پوسته نارگیل جهت حذف کلر، بهبود حداکثرى طعم و بوى نامطبوع آب و زنگ و زردى احتمالى لوله کشى و ترکیبات آلى موجود در آبفیلتر مرحله سوم:CTOفیلتر کربن بلاک با پوسته سفید از جنس پوسته نارگیل جهت تکمیل مراحل فیلتراسیون مرحله اول و دوم، این فی
 امروز یه آموزش دیگه از مجموعه آموزش سئو کانون کارافرینی دانشگاه تهران رو در خدمتتون هستیم. در این قسمت میخوایم به یک مسئله بنیادین و مهم در سئو بپردازیم :اینکه برای بهینه سازی سایت چه مراحل اصلی رو داریم ؟! دقت داشته باشید که برای سئو کردن یک سایت نکات بسیار زیادی وجود داره اما ۴ مرحله داریم که اگر در اونها کوتاهی بشه یا انجام نشن بهینه سازی سایت به مشکل بر میخوره و بسیار سخت و زمان بر خواهد شد .خب زیاد صحبت نکنیم و به اصل ماجرا بپردازیم !!۴ مر
با سلام خدمت همه خانواده برتری های عزیز
گاهی وقت ها حس بدی به خودم پیدا میکنم، چون نسبت به چند سال پیش تا حالا خیلی تغییر کردم.
اون موقع ها خیلی درسخون بودم و از اینکه همه جا نامبر وان بودم حس عالی داشتم. هیچی برام مهم تر از درسم نبود. شب ها حتی بیدار میموندم و درس میخوندم تا کسی ازم جلو نزنه و خودم شاگرد اول باشم. نماز هام رو با عشق به خدا میخوندم، حجابم رو کامل رعایت میکردم و خلاصه دختر خیلی خوبی بودم ...
تا اینکه از یه جایی به بعد توی زندگیم همه
این جمله سرفصل یک داستان بسیار زیبا و پند آموز است که در یک برنامه ی تلوزیونی مطرح شد.

مجری یک برنامه تلوزیونی که مهمان او یک فرد ثروتمندی بود، این سوال را از او پرسید؛ بیشترین چیزی که شما را خوشبخت کرد چه بود؟

فرد ثروتمند چنین پاسخ داد:
چهار مرحله را طی کردم تا طعم حقیقی *خوشبختی* را چشیدم.

در *«مرحله ی اول»* گمان میکردم خوشبختی در
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها